Temelleri 1997 yılında şirket yöneticilerimiz tarafından atılan RÖNESANS TEKNOLOJİ AŞ o yıllarda Markalaşma,Patent,CE,ISO9000 gibi KOBİLERİN ihtiyacı olan hizmetlerle sektöre başlamıştır.2007 yılına kadar geçen 10 yıllık süre içerisinde irili ufaklı yüzlerce şirkete danışmanlık hizmeti verilmiş,bu yıldan itibaren gelişen şartlara ve ihtiyaca göre AVRUPA BİRLİĞİ Projelerini başarı ile tamamlamıştır, Yüksek Teknoloji alanında   AR-GE projeleri yazım hizmetini KOBİ lerin hizmetine sunmaya başlamış ve bir çok büyük projelerde İLK lere imza atmıştır.Yerel Yönetimlere , çeşitli STK,SİAD,VAKIF ve Kamu kurumlarına danışmanlık hizmeti verillmiş, KENTLERİN MARKALAŞMASI,GİRŞİMCİLİK,İSTİHDAM gibi temel konularda YENİLİKÇİ bir çok projeye imza atmıştır.

Uluslararası deneyime sahip olmanın vermiş olduğu güçle yurt dışında prototipi bitmiş yüksek Teknoloji içeren ürünleri TÜRKİYE ye getirerek KOBİ ve Sanayi şirketleri arasında İŞBİRLİĞİ ve ORTAK ÜRETİM yapmalarına DANIŞMANLIK yapmıştır.

2013 yılında ALMANYA merkezli ASBEST veTehlikeli atık analiz,ölçüm ve SÖKÜM alanında hizmet veren bir şirketle Türkiye de iş yapmaya başlayan fimamız,2016 yılında RÖNESANS TEKNOLOJİ AŞ yı ALMAN firması ile kurarak bu sektörde de hizmet vermeğe başlamıştır. 

Bugün Türkiye'nin en önde gelen firmalarına ASBEST SÖKÜM hizmeti veren şirketimiz, sektörünün lideri olma yolunda ilerlemektedir.

Profesyonel asbest söküm ekbine sahip olan şirketimiz, edindiği ULUSLARARASI deneyimle, endüstriyel yapılarda uzmanlaşmıştır.

Önce İş Güvenliği prensibi ile hareket eden RÖNESANS TEKNOLOJİ AŞ teknik donanım ve ekipmana sahiptir.

Son 5 yılda özellikle KÜRESEL MARKALARA hizmet veren şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır.

 

 

 

 

 

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php56/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20131226/htscanner.so' - /usr/local/php56/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20131226/htscanner.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: